Deze 50 mm spanbandset met standaardratel 811 is een zware tweedelige spanband voor het stevig zekeren van lading. De spanband heeft een LC van 5000 daN en wordt samengesteld in de door jou gekozen lengte en kleur.
De set bestaat uit een kort rateldeel en een langer banddeel. Beide delen zijn voorzien van een haak waarmee je de spanband aan geschikte bevestigingspunten vastzet. Met de standaardratel 811 span je vervolgens het 50 mm brede bandweefsel aan.
Zware 50 mm spanband met LC 5000 daN
Met een bandbreedte van 50 mm en een LC van 5000 daN is deze spanband bedoeld voor zwaardere ladingzekering. De combinatie van het brede bandweefsel en de standaardratel 811 maakt dit een geschikte keuze wanneer een lichtere 25 of 35 mm spanband niet voldoende is voor de toepassing.
Controleer bij het zekeren van lading altijd of de spanband, de haken en de gebruikte bevestigingspunten geschikt zijn voor de betreffende belasting.
Tweedelige spanband met haken
Deze spanbandset bestaat uit twee afzonderlijke delen. Hierdoor gebruik je de spanband tussen twee geschikte bevestigingspunten. Aan het korte deel bevindt zich de ratel en aan het langere deel het bandweefsel dat door de ratel wordt gevoerd en aangespannen.
Een tweedelige spanband is de juiste keuze wanneer je de lading via vaste bevestigingspunten wilt zekeren. Wil je het bandweefsel juist volledig rondom goederen aanbrengen zonder haken te gebruiken, dan is een eindloze spanband een geschiktere uitvoering.
Standaardratel 811
De standaardratel 811 is geschikt voor het 50 mm brede bandweefsel van deze spanbandset. Met de ratel breng je de benodigde spanning op de band nadat beide uiteinden aan geschikte bevestigingspunten zijn bevestigd.
Deze uitvoering combineert een hoge belastbaarheid met een traditionele ratelbediening en is daarmee geschikt voor uiteenlopende professionele toepassingen in transport en ladingzekering.
Standaard rateldeel van 0,5 meter
Het korte rateldeel is standaard 0,5 meter lang. Deze lengte wordt gemeten vanaf het hart van de ratel tot het hart van de haak. Het andere deel bestaat uit de resterende gekozen lengte bandweefsel met aan het uiteinde eveneens een haak.
Wil je het rateldeel liever in een afwijkende lengte, bijvoorbeeld 0,25 of 1 meter? Vermeld dit dan bij de opmerkingen van je bestelling. Wij verwerken de afwijkende maat en bevestigen deze vervolgens op de orderbevestiging.
Wanneer kies je deze 50 mm spanbandset?
Deze uitvoering is bedoeld voor situaties waarin een stevige spanband met een hoge belastbaarheid nodig is en de lading tussen twee bevestigingspunten kan worden gezekerd. De 50 mm uitvoering is onder andere geschikt voor professionele toepassingen in transport, trailers, bakwagens en andere situaties waarin zware lading veilig moet worden vastgezet.
Heb je voor jouw toepassing geen LC van 5000 daN nodig? Dan kan een lichtere 25 of 35 mm spanband praktischer zijn. Zo kies je niet alleen op lengte, maar ook een spanband die qua breedte en belastbaarheid bij de toepassing past.
Kies zelf de lengte en kleur
Je kunt deze spanbandset samenstellen in de gewenste lengte en kleur. Hierdoor kun je de spanband afstemmen op de afstand tussen de bevestigingspunten, de afmetingen van de lading en de toepassing.
De actuele beschikbare lengtes en kleuren kun je bovenaan de productpagina selecteren.
Op maat samengesteld
Deze spanband wordt op basis van de gekozen lengte en kleur speciaal voor je samengesteld. Het betreft daarom een maatwerkproduct en kan niet worden geretourneerd. Controleer voor het bestellen goed of je de juiste lengte, kleur en uitvoering hebt gekozen.
Heb je grotere aantallen nodig dan in de staffel op de productpagina worden weergegeven? Neem dan contact met ons op voor een offerte.
Spanband laten bedrukken
Wil je de spanbanden laten voorzien van bijvoorbeeld een bedrijfsnaam, website of logo? Bedrukte spanbanden kunnen uitsluitend per e-mail worden aangevraagd via info@bcf-products.nl. Vermeld bij je aanvraag onder andere het gewenste aantal, de uitvoering, lengte, kleur en gewenste bedrukking.
We bedrukken spanbanden uitsluitend in zwart. De bedrukking kan 1x of 2x per meter worden aangebracht. Houd er bij zwart bandmateriaal rekening mee dat een zwarte opdruk nauwelijks zichtbaar is. Op andere bandkleuren komt de zwarte bedrukking duidelijker naar voren.
Spanbandset 50 mm met standaardratel bestellen
Zoek je een zware tweedelige spanband voor professionele ladingzekering? Kies dan bovenaan de gewenste lengte en kleur en bestel deze 50 mm spanbandset met standaardratel 811 en een LC van 5000 daN bij BCF-Products.