Sjorband 35 mm, klemgesp 702 met beschermer

SKU: SJB35-702-B-
Levertijd 5 - 7 werkdagen

Let op: dit is een maatwerkproduct niet retourneerbaar

Dit product wordt speciaal volgens de door jou opgegeven specificaties geproduceerd. Controleer je invoer zorgvuldig. Maatwerkproducten kunnen niet worden geretourneerd of geruild. Dit heeft geen invloed op je rechten wanneer het product defect, beschadigd of niet volgens de bestelling geleverd wordt.
  • Alles voor ladingzekering & logistiek
  • Deskundig en persoonlijk advies
  • Van hijsen tot stuwen
  • Betrouwbare oplossingen sinds 2007
  • Voor professionals én particulieren

Specificaties

Technische specificaties

Bandtype
Eindloos
Spanmechanisme
Klemgesp
Type Gesp
702 – Klemgesp
Uitvoering ratel/gesp
Standaard
Bescherming ratel/gesp
Beschermflap
Materiaal bandweefsel
Polyester (PES)
Materiaal ratel/gesp
Staal
Sjorkracht (LC) – Omgesnoerd
700 daN
Normering
EN 12195-2
Rek
7%
Bandweefsel
35 mm
Band bedrukken
Mogelijk

Fysieke eigenschappen

Bandbreedte
35 mm

Omschrijving Sjorband 35 mm, klemgesp 702 met beschermer

Een 35 mm brede sjorband uit één stuk (eindloos) met een gegalvaniseerde klemgesp, 350/700 daN. Geschikt voor 1001 lichte toepassingen thuis of bij professioneel gebruik, voor o.a. aanhangwagen, imperiaal en kofferbak. Het klepje druk jij naar beneden en jij schuift het bandeinde er doorheen tot op de gewenste lengte en laat los, hierdoor zal de band blokkeren. Wat deze band anders maakt dan een andere 35 mm sjorband, is dat deze sjorband nog een extra band onder de gesp heeft. Dit extra stukje band biedt als bescherming van jouw spullen. Dit stukje band wordt standaard in dezelfde kleur geleverd als het bestelde band, maar kan in vrijwel elke kleur worden geleverd.

Maatwerk:

Dit is een maatwerk product, wat betekent dat het speciaal voor jou gemaakt wordt. Hierdoor kan dit product niet worden geretourneerd.

Toepassing:

Eenvoudig in gebruik. Geschikt voor vele lichte toepassingen thuis of bij professioneel gebruik, voor o.a.:

  • aanhangwagen

  • bestelbus

  • bakwagen

  • magazijn

  • pallet

  • pallet box

  • imperiaal

  • in kofferbak

  • thuisgebruik

  • vakantie

  • sport en spel

Aantallen:

Levering mogelijk vanaf 1 stuk; aantallen die niet in onze staffel staan, op aanvraag.

Machinale bedrukking: 

Standaard zijn onze sjorbanden onbedrukt maar je kunt deze, afhankelijk van aantallen en gewenste lengtes, op aanvraag laten bedrukken tegen een meerprijs. Alleen bedrukking in zwart is mogelijk. Het is wel belangrijk dat de gewenste opdruk niet te fijnlijnig is. Door de structuur van het bandweefsel kan het dan gebeuren dat sommige lijnen niet of niet goed gedrukt worden. Wij kunnen bedrijfsnaam, internetadres, slogan en/of niet te fijnlijnige logo’s bedrukken. Spanbanden en sjorbanden uit ons voorraadprogramma kunnen niet worden bedrukt. 

Lengte van elke bedrukking:  

Maximaal circa 50 cm. 

Mogelijke drukkleuren machinale bedrukking:  

Zwart

Frequentie van de machinale opdrukken:  

Herhaling na circa elke hele meter. Herhaling na circa elke halve meter op aanvraag mogelijk. 

Vraag ons gerust om een offerte! Stuur jouw aanvraag naar info@bcf-products.nl.

Online Snel antwoord

Hulp nodig?

Ons team staat voor je klaar. Stel je vraag via e-mail of telefoon.

Vergelijkbare en betere producten
Druk om carrousel over te slaan
5,60 Excl. BTW
6,80 Excl. BTW
7,90 Excl. BTW
20,96 Excl. BTW