Deze 50 mm spanbandset met RVS-ratel en RVS haken is een tweedelige maatwerkspanband voor het zekeren van lading tussen twee geschikte bevestigingspunten. Zowel de ratel als de haken zijn uitgevoerd in RVS 304 en de complete spanband heeft een LC van 3000 daN.
Je stelt de spanband zelf samen in de gewenste lengte en kleur. De combinatie van 50 mm bandweefsel, een hoge LC en RVS metalen onderdelen maakt deze uitvoering interessant wanneer je een stevige spanband met een goede corrosiebestendigheid zoekt.
RVS 304 ratel en haken
De ratel en beide haken zijn uitgevoerd in RVS 304. Dit materiaal is goed bestand tegen corrosie en daardoor een praktische keuze wanneer de metalen onderdelen van de spanband regelmatig met vocht in aanraking kunnen komen.
RVS 304 is niet volledig ongevoelig voor corrosie. Voor langdurige blootstelling aan water en met name voor zoute of chloriderijke omstandigheden is RVS 304 minder geschikt dan RVS 316.
Tweedelige spanband met RVS haken
De spanband bestaat uit twee delen. Het korte gedeelte is voorzien van de RVS-ratel en een RVS haak. Het langere banddeel heeft aan het uiteinde eveneens een RVS haak.
Je bevestigt beide haken aan geschikte bevestigingspunten, voert het lange banddeel door de ratel en brengt de spanband vervolgens op spanning. Wil je het bandweefsel juist volledig rondom de lading aanbrengen zonder haken? Dan is een eindloze spanband een geschiktere keuze.
50 mm bandweefsel met LC 3000 daN
De complete spanbandset heeft een LC van 3000 daN. Daarmee combineert deze uitvoering 50 mm breed bandweefsel met RVS metalen onderdelen voor toepassingen waarbij zowel een hogere capaciteit als een goede corrosiebestendigheid gewenst zijn.
Standaard rateldeel van 0,5 meter
Het korte rateldeel is standaard 0,5 meter lang, gemeten vanaf het hart van de ratel tot het hart van de haak. Het andere banddeel bestaat uit de resterende gekozen lengte en is aan het uiteinde eveneens voorzien van een RVS haak.
Wil je het rateldeel liever in een afwijkende lengte, bijvoorbeeld 0,25 of 1 meter? Vermeld dit dan bij de opmerkingen van je bestelling. Wij verwerken de gewenste verdeling en bevestigen deze op de orderbevestiging.
Veiligheidslabel beschermd in de lus
Bij deze 50 mm maatwerkspanband wordt het veiligheidslabel in de lus geplaatst waarmee het bandweefsel aan de ratel is bevestigd. Hierdoor ligt het label beter beschermd tegen beschadiging tijdens het gebruik.
Wanneer kies je deze RVS spanband?
Deze uitvoering is interessant wanneer je een tweedelige 50 mm spanband met haken zoekt, een LC van 3000 daN nodig hebt en de voorkeur geeft aan RVS metalen onderdelen in plaats van een reguliere verzinkte uitvoering.
De RVS 304 ratel en haken bieden een goede corrosiebestendigheid bij normaal gebruik. Houd bij langdurige blootstelling aan water, zout of andere chloriden rekening met de eigenschappen van RVS 304. Voor dergelijke omstandigheden biedt RVS 316 een hogere corrosiebestendigheid.
Kies zelf de lengte en kleur
Je kunt deze spanbandset samenstellen in de gewenste lengte en kleur. Hierdoor stem je de spanband af op de afstand tussen de bevestigingspunten, de afmetingen van de lading en de toepassing.
De actuele beschikbare lengtes en kleuren kun je bovenaan de productpagina selecteren.
Op maat samengesteld
Deze spanband wordt op basis van de gekozen lengte en kleur speciaal voor je samengesteld. Het betreft daarom een maatwerkproduct en kan niet worden geretourneerd. Controleer voor het bestellen goed of je de juiste lengte, kleur en uitvoering hebt gekozen.
Heb je grotere aantallen nodig dan in de staffel op de productpagina worden weergegeven? Neem dan contact met ons op voor een offerte.
Spanband laten bedrukken
Wil je de spanbanden laten voorzien van bijvoorbeeld een bedrijfsnaam, website of logo? Bedrukte spanbanden kunnen uitsluitend per e-mail worden aangevraagd via info@bcf-products.nl. Vermeld bij je aanvraag onder andere het gewenste aantal, de uitvoering, lengte, kleur en gewenste bedrukking.
We bedrukken spanbanden uitsluitend in zwart. De bedrukking kan 1x of 2x per meter worden aangebracht. Houd er bij zwart bandmateriaal rekening mee dat een zwarte opdruk nauwelijks zichtbaar is. Op andere bandkleuren komt de zwarte bedrukking duidelijker naar voren.
Spanbandset 50 mm met RVS-ratel bestellen
Zoek je een stevige tweedelige spanband met corrosiebestendige metalen onderdelen? Kies dan de gewenste lengte en kleur en bestel deze 50 mm maatwerkspanband met RVS 304 ratel, RVS haken en een LC van 3000 daN bij BCF-Products.